Zľava!
Carbotex

1+1 Silon CARBOTEX DSC Double Silicon Coating 600m Druhý za polovičku ceny+ poštovné, akcia plati len cez E-shop

Silon CARBOTEX je už dlhé roky jedným z najkvalitnejších polyamid copolymérov, jeho jedinečná karbónova technológia spĺňa všetky požadované parametre. Ekonomické 600m balenie je postačujúce aj na navijáky s veľkou kapacitou. Model DSC double silicon coating – znamená, že ide o kombináciu všetkých predností karbónových vlákien pevný nesplošťuje sa a je ešte doplnený v molekulách o dvojitý silikónový obal a preto sa ľahko kotúľa po očkách rybárskeho prútu, cítiť každý jemný záber. Veľmi dlho a dobre drží guľatý tvar a nelepí sa na očká. Jedinečná karbónova technológia dokáže udržať väčšiu váhu ako samotné železo. Preto je ideálny aj na vyvážanie v zarastených vodách. Hlavne tam, kde potrebujeme priamy kontakt s rybou a vo vode sú lastúry a korýtko rybničné.
Fantastická MITSUBISHI Japónska kvalita a dostupné varianty:0,255mm – 8,75kg, 0,270mm – 10,25kg, 0,300mm – 12,55kg, 0,325mm – 14,30kg, 0,355mm – 16,50kg.

24,00 18,00 
Vymazať

AKCIA 1+1 ZADARMO

Veľmi kvalitný kalibrovaný Mono Karbon kopolymér s dvojitou silikónovou technológiou.
Priemer: kalibrovaný
Tvar:guľatý tvar, stále rovnaký
Farba:LO-VIS SILVER šedá zadymená priesvitná
Použitá technológia:fluorokarbón textúra s odrazom vlnenia

V prípade využitia služby OSOBNÝ ODBER vám bude k cene tovaru účtovaná aj hodnota za KURIÉRSKU SLUŽBU. Osobný odber v predajni je LEN PRE URÝCHLENIE DODANIA TOVARU K ZÁKAZNÍKOVI.

Cena tovaru zostáva rovnaká ako je na E-shope aj s dobierkovou sumou.
Akcia jeden za 12,-Eur a druhý za 6,- Eur.

Mohlo by vás zaujímať

Menu