CYPER

CYPER EXTRA KONTAKT 200ml Širokospektrálny prípravok na výrobu postreku na ničenie Komárov a Ostatného škodlivého hmyzu

CYPER EXTRA KONTAKT 200ml Roztok na výrobu postreku na odpudzovanie komárov a iného dotieravému hmyzu balenie je na obsah 20 litrov vody. Fotostabilná veľmi účinná látka ako požieraný a dotykový jed. Neobsahuje organické rozpúšťadlá, jedná sa o roztok koncentrát pripravený na riedenie vo vode.
Široko spektrálne použitie: domácnosť, kuchyňa, pivnica, sklady, továrne, poľnohospodárske budovy, hotelové zariadenia, v oblasti komunálnych služieb, príbytky domácich zvierat (maštale, stajne, búdy, klietky …). Vysoko účinná forma koncentrátu pre použitie pri zamoreniach všetkých druhov hmyzu , nielen komárov.
Upozornenie: Prípravok sa nesmie dostať do kontaktu s potravinami a detskými hračkami. Nestriekajte na kožu živých organizmov. Škodlivý pre vodné organizmy.
Návod na použitie: Po nariedení vodou aplikujte širokým vejárom postreku na miesta výskytu hmyzu (plochy výskytu a náletové plochy, cestičky, špáry, rozvody vody/všade tam kde je vlhko, kúty, podlahy, steny a pod.). priestor uzatvorte na 10-15 min. Následne vyvetrajte. Doba na dosiahnutie biocídneho účinku: 30 min.
Účinná látka: cypermetrín 50g/l a piperonylbutoxid 150 g/l
Dávkovanie:
vysoký výskyt hmyzu: 0,1 litra (100 ml Kontakt)/10 l vody
slabší výskyt hmyzu: 0,05 litra (50 ml Kontakt/10 l vody

15,00 

CYPER EXTRA KONTAKT 200ml
Širokospektrálny roztok na výrobu postreku, účinný prípravok na odpudzovanie a usmrtenie komárov, švábov, bĺch a ostatného dotieravému hmyzu

  • balenie: v plastovej flaske
  • Objem: 200ml
  • Účinná látka: cypermetrín 50g/l a piperonylbutoxid 150 g/l
  • Dávkovanie: vysoký výskyt hmyzu: 0,1litra (100 ml Kontakt)/10 l vody
    slabý výskyt hmyzu: 0,05 litra (50 ml Kontakt/10 l vody
  • Kód: 3810

 

Mohlo by vás zaujímať

Menu