Doručenie a platba

  1. Úvod
  2. /
  3. Doručenie a platba

1. Dodacie podmienky

Objednávky vybavujeme priebežne s tým, že každú objednávku vybavujeme jednorazovo, to znamená, že ak niektorý z objednaného tovarov nemáme, pošleme len ostatný objednaný tovar (o chýbajúcom tovare Vás vopred upozorníme zaslaním potvrdzujúceho e-mailu, preto je dôležité aby ste v objednávacom formulári uviedli vždy e-mailovú adresu a telefónne číslo).

2. Termín dodania

Vaša objednávka v prípade, že je tovar skladom bude vybavovaná do 48 hodín od zaslania objednávky, keď však nieje tovar skladom, bude Vás kontaktovať pracovník spoločnosti a dohodne sa s vami na alternatívnom riešení, zmeny alebo termínu dodania zásielky.

Po vybavení objednávky vždy zákazníka informujeme, že jeho objednávka bola zaslaná, v ozname môžme uviesť podacie číslo. Stav vašej objednávky si môžete pozrieť aj po zaregistrovaní.

Ak zásielku neobdržíte do 7 dní, odporúčame Vám informovať sa u nás telefonicky, prípadne e-mailom.
Občas sa stáva, že zákazník nedostane oznámenie z pošty o uložení zásielky.

V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania. V tom prípade si však vyžiadame vaše odsúhlasenie.

Dodacia lehota môže byť primerane k okolnostiam predĺžená, ak je omeškanie spôsobené okolnosťami nami nezavinenými (meškanie zásielky, strata zásielky…).

Ak si objednáte tovar, ktorý sme vypredali, prípadne, ktorý bol z akéhokoľvek dôvodu stiahnutý z predaja, a neinformujeme Vás o tom, po zistení tejto skutočnosti Vás budeme okamžite kontaktovať e-mailom, prípadne telefonicky.

3. Spôsob dodania

Každý objednaný tovar je pred odoslaním skontrolovaný. Objednaný tovar zasielame kuriérom na dobierku alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť v našej predajni na adrese Šintavská 26, 85105 Bratislava.  Kuriér Vás telefonicky kontaktuje a po úhrade dobierky Vám bude tovar odovzdaný, treba si skontrolovať, či nieje balenie poškodené. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach zo zahraničia, si vopred dohodneme podmienky aj spôsob dodania a platby.

4. Poštovné

Poštovné a balné pre každú vybavenú objednávku pod celkovú sumu 49 € je 4,50 € s DPH. Pri nákupe nad 49 € je poštovné a balné ZDARMA. Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku.

Pri objednávke do iných krajín poštovné vypočítavame individuálne podľa jednotlivých štátov, do ktorých zásielku posielame.

5. Platba

Platbu je možné uskutočniť troma spôsobmi:

  • Bankovým spojením
  • Osobne pri prebraní tovaru v našej predajni
  • Osobne pri prebraní tovaru od kuriéra
Menu