Carp System

MELASA chuťový stimulátor 125ml

MELASA chuťový stimulátor 125ml.Trstinová melasa je Tmavá takmer čierna hmota, ktorá vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe trstinového cukru zo šťavy z cukrovej trstiny. Táto šťava obsahuje okrem cukru aj biologicky aktívne látky potrebné k tráveniu. Rafinovaný biely cukor sa niekedy nazýva bielym jedom, preto čiernu trstinovú melasu môžeme považovať za čierny protijed.
Melasa je skutočne veľmi bohatá na prírodné minerály – vápnik, horčík, železo, zinok atď. Rybám môže napomáhať pri problémoch s strávením, vývine kosťí, pri krásnom sfarbení rýb aj v okrasných jazierkach achovniach. Pridávame ho aj do jedla koňom a postrekujeme rozprašovačom zrno pre vtáky. V melase sa však nekoncentrujú iba priaznivo pôsobiace minerálne látky obsiahnuté prirodzene v šťave z cukrovej trstiny.
Použitie: Širšiemu používaniu melasy bráni jej výrazná chuť. V malom množstve má melasa veľmi príjemnú chuť a navyše zvýrazňuje prirodzenú chuť pokrmu. Jej výraznú chuť využijeme najlepšie ako súčasť pripravovaných návnad a jedál..
Hmotnosť: 125ml

4,90 
  • Chuťový stimulátor
  • Tmavej farby
  • Balenie 125ml

Mohlo by vás zaujímať

Menu