Thermacell

THERMACELL KEMPINGOVÝ MR-BP Odpudzovač komárov, na kempingový plynový kartridž

THERMACELL Odpudzovač MR-BP na odháňanie Komárov a iného dotieravého hmyzu. Hlavica sa dá montovať na viaceré kempingové kartuše s objemom 250g,350g 450gr. Thermacell je najúčinnejšia ochrana pred dotieravým hmyzom, funguje na princípe postupného uvoľňovania účinnej látky zohrievaním do prostredia a tým dokáže tento prístroj ochrániť na ploche až 20m2 volného priestoru.
Vankúšik s repelentnou účinnou látkou je zohrievaný butánovým plynom z kartuše, na ktorú sa odpudzovač jednoducho naskrutkuje. Balenie obsahuje 3ks vankúšov s účinnou látkou, z ktorých každá uvoľní účinnú látku po dobu 4 hodín. Účinok je aj v prípade vetra, vtedy treba umiestniť zariadenie do priestoru odkial vietor fuka.
Pre informáciu výdrž 460g butánovej nadoby je cca 320 hodín, butánová kartuša nie je súčasťou balenia. Unikátna Campingaz kartuša CV 470 Plus má samotesniaci bezpečnostný ventil, ktorý zabráni úniku plynu. Ventilová plynová kartuša pre turistické kartušové zariadenia ako aj MR-BP alebo variče Campingaz, je jednoducho odpojiteľná aj ked nieje uplne prázdna. Obsahuje 450g zmesi plynu propán / bután.

53,00 

THERMACELL Hlavica na Kempingovú flašu MR-BP
na odháňanie komárov a iného dotieravého hmyzu
V balení náplne: Hlavica+3 doštičky s účinnou látkou na 3X4h
Najlepšou voľbou je Campingas kartuša, ktorá sa da kedy koľvek odmontovať. Aj keď nieje úplne prázdna.

Mohlo by vás zaujímať

Menu